Loading...
x
Ilość produktów: 0 Wartość: 0,00 PLN 0 0

Formy płatności

Klientom naszego sklepu oferujemy  bardzo szeroki  wybór form i metod płatności.
Zapoznaj się z nimi i zdecyduj sam, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy!

 

 • Płatność poprzez serwis Przelewy24
  - płatność z góry za pośrednictwem systemu Przelewy24
  - szybki i wygodny sposób zapłaty poprzez profesjonalny, ogólnoświatowy serwis płatniczy Przelewy24, dzięki któremu sklep otrzymuje potwierdzenie zapłaty natychmiast po dokonaniu płatności przez klienta.
  Serwis oferuje klientom do wyboru kilka opcji płatności:

  1. e-transfer - usługa polega na pełnej integracji procesu płatności w naszym sklepie internetowym z wybranym przez Państwa systemem bankowym. Jest to wygodna forma finalizowania zakupu, gdyż wszystkie dane potrzebne do przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi już  ręcznie wprowadzać żadnych danych, dzięki czemu nie ma możliwości pomyłki!
  Pełna lista obsługiwanych przez Przelewy24 kont bankowych znajduje się tutaj.


  2. przelew on-line -  dotyczy banków, które nie udostępniają rozwiązań transferowych. Dzięki autorskim rozwiązaniom opracowanym przez Przelewy24 posiadacze wymienionych tutaj kont  mogą równie szybko i bezpiecznie zapłacić za zakupy w naszym sklepie.

  3. karty płatnicze - równie popularny, łatwy i wygodny kanał płatności on-line, co e-transfer. Pozwala on akceptować karty płatnicze wydane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki dodatkowym zabezpieczeniom, które gwarantują bezpieczeństwo takich transakcji nie musicie się Państwo obawiać o swoją kartę!
  Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068

  4. płatność mobilna - płatność dokonywana przy użyciu telefonu komórkowego poprzez systemy: mPay, SkyCash, Płacę z IKO, PeoPay, MasterCard Mobile

  5. płatność gotówkowa - to idealne rozwiązanie dla  klientów, którzy chcą kupować w sieci, ale nie posiadają internetowego konta bankowego lub też posiadają, ale nie ufają nowoczesnym formą płatności i wolą dokonywać płatności gotówką. Klient, który wybierze i zatwierdzi w naszym sklepie taką formę płatności otrzyma łatwą instrukcję jak dokonać płatności. Zazwyczaj jest to kod kreskowy lub specjalny numer, z którym należy się  wybrać się do jednego z wymienionych poniżej  punktów stacjonarnych obsługujących ten rodzaj  płatności, dokonać zapłaty za zamówione produkty, by wkrótce cieszyć się nimi! W momencie zaksięgowania płatności punkt taki przesyła informacje do serwisu Przelewy24, a ten do sprzedawcy, czyli naszego sklepu, po czym następuje realizacja i wysyłka  zamówienia.

  Punkty, w których można dokonać opisanej płatności gotówkowej znajdują się w sklepach:

   
 • Tradycyjny przelew bankowy (przedpłata)
  - płatność z góry na wskazany w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia rachunek bankowy sklepu. Wysyłka towaru nastąpi po uprzednim wpłynięciu pieniędzy na nasze konto i zaksięgowaniu ich.
  Na życzenie wystawiamy rachunek (invoice) pro-forma.
   
 • Pobranie
  - płatność gotówką u kuriera- z tego tytułu do określonego na zamówieniu kosztu przesyłki należy doliczyć dodatkowo + 15 zł

 

Dane do przelewu:
ODBIORCA:

BERX GROUP Przemysław Bojanowski
UL. Byszewy 5BB, 92-701 Byszewy


Nr rachunku bankowego:
MBANK: 36 1140 2004 0000 3202 7762 3026

Uwaga! W tytule przelewu prosimy o podanie nr zamówienia, który został przesłany do Państwa drogą mailową po złożeniu zamówienia.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt ze sklepem:
e-mail: sklep@hamptons.pl
tel. +48 533 354 445


HAMPTONS 2014-2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone.
Born in BERX