Loading...
x
Ilość produktów: 0 Wartość: 0,00 PLN 0 0

Hamptons

HAMPTONS to sklep internetowy oferujący wyjątkowo gustowne i niebanalne artykuły dekoracyjne, zarówno dla domu, jak i ogrodu.

Styl, który proponujemy to wnętrza o stonowanej palecie barw, z dużą ilością szkła, ceramiki, stali szlachetnej, a także  naturalnych materiałów, takich jak drewno,  bawełna czy wiklina.

Wybierając meble i dodatki do naszego sklepu stawiamy przede wszystkim na styl Hampton, Farmhouse, New York, New England, Modern Classic, francuski, glamour i rustykalny.
Wnętrza zachowane  w takim  duchu są bowiem niezwykle estetyczne, harmonijne i przyjemne w odbiorze, a przede wszystkim ponadczasowe. Jednym razem mogą być bardziej wyrafinowane i eleganckie, innym razem bardziej rustykalne i swojskie. Ponieważ styl, któremu hołdujemy  jest  tak naprawdę umiejętną mieszanką wielu stylów, daje on duże możliwości aranżacyjne i jest przez to ciekawy. I właśnie za to pokochaliśmy styl Hampton, który stał się dla nas inspiracją podczas tworzenia niniejszego sklepu.

Jesteśmy przekonani, że nie trzeba być wcale mieszkańcem Nowego Yorku, czy szczęśliwym posiadaczem wakacyjnego domku na Long Island, aby poczuć klimat The Hamptons.
Dzięki produktom, które oferujemy w naszym sklepie  mamy nadzieję przybliżyć Państwu styl, który docenił i pokochał cały świat.

 


HAMPTONS 2014-2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone.
Born in BERX